Tvorba webových stránok

Efektívny dizajn vašej webovej stránky umožňuje vašim potenciálnym zákazníkom rýchlejšie vás nájsť v digitálnom svete. Váš web sa tak stane vašim najlepším predajcom. Webové stránky väčšinou vyrábame na WordPress platforme. Na týchto stránkach môžete texty a obrázky jednoducho upravovať sami a kontaktovať nás v prípade, ak budete potrebovať pomoc s náročnejšími úpravami či zmenami na stránke.

Výroba webstránky prebieha v štyroch kľúčových krokoch:

1. Návrh

Vytvorenie každej webovej stránky začína pri identifikácii potrieb, prianí a cieľov jednotlivého klienta. Kým začneme s vytváraním webu, pozveme vás na stretnutie k nám, na ktorom spolu prediskutujeme vaše priania a požiadavky. Spoločne sa rozhodneme, ako bude vaša webstránka vyzerať; aké marketingové stratégie sa na nej budú používať, aby ste čo najľahšie dosiahli vaše stanovené ciele.

Pri návrhovaní webovej stránky budú s vami spolupracovať naši odborníci. Medzi nimi bude grafik, expert na používateľskú skúsenosť, programátor a expert na SEO optimalizáciu webových stránok.

2. Dizajn

Naši grafici vytvárajú unikátne návrhy dizajnov webových stránok. Návrh dizajnu ukážeme nášmu zákazníkovi a zosúladíme ho s jeho požiadavkami. Dizajn je mimoriadne dôležitým krokom pri vytváraní webovej stránky, keďže atraktívny vizuál stránky spolu s dobrou obsahovou architektúrou sú jednými z najdôležitejších ukazovateľov úspešnej firmy. Dôsledne navrhnutý dizajn vyvolá v návštevníkoch webu pocit dôvery a spokojnosti.

3. Vývoj

Keď s klientom zosúladíme dizajn, následne sa dáme na vyhotovenie technickej časti webovej stránky. Klient môže na skúšobnej adrese webstránke neustále sledovať vývoj stránky. Naši programátori poznajú všetky technické usmernenia a normy. Tak zabezpečujeme, že bude vytvorená webstránka spoľahlivá a že vám dlho vydrží.

Testovanie výkonu a kvality celej webstránky a jej umiestnením na server sa ukončí fáza rozvoja webstránky.

4. Optimalizácia a prehľadávače

Naši odborníci na SEO sa postarajú o to, aby boli webové stránky navrhnuté spôsobom, ktorý zabezpečí ich umiestnenie na najvyšších pozíciách v rôznych vyhľadávačoch. Tým umožníme, aby vás vaši potenciálni klienti rýchlo našli. Odborníci na optimalizáciu sú však pri vytváraní projektu prítomní už od samého začiatku. Prečo? Pretože je na vytvorenie najúčinnejšej optimalizácie potrebná koordinácia už od samého začiatku navrhovania webovej stránky.

Okrem všetkého tohto veľký dôraz kladieme aj na rozloženie obsahu webstránky. Dávame si záležať na tom, aby bola každá naša webstránka efektívna pre marketing. Každá z nich je trhovo orientovaná a jej obsah je logicky navrhnutý. Po vytvorení webovej stránky sme vám celý čas k dispozícii aj pri jej údržbe.

Našim cieľom je nielen efektívne uskutočniť projekt, ale aj s Vami vybudovať úspešnú spoluprácu na dlhý rok. Prajeme si, aby ste boli s našou spoluprácou spokojní a tešili sa z úspechov, ktoré Vám naša spolupráca prinesie.

Internetové služby

Webstránky, ktoré nezaujmú len svojim vzhľadom, ale sú úspešné aj pri oslovovaní nových kupcov a budovaní značky!

Dôveruje nám už viac ako 250 firiem, od tých najväčších po tých najlepších vo svojej oblasti.

Naše referencie

Chcete zistiť, koľko by stála vaša nová webstránka, e-shop, portál alebo aplikácia?

Kontaktujte nás!