Tvorba internetoých portálov

Vytvárame rôzne typy internetových portálov. Portály sú praktické najmä vtedy, ak máte väčšie množstvo používateľov, administrátorov, obsahu a dodatočných funkcií. Náš tím pre vás vytvorí online portál, ktorý bude slúžiť svojmu účelu a zároveň bude vyzerať moderne a prispôsobí sa všetkým možným rozmerom monitorov.

Internetový portál vám vytvoríme na základe plánu, ktorý spočíva v starostlivo naplánovaných krokoch. Pri každom kroku budete prítomní aj vy, keďže je vaša prítomnosť pri výrobe portála nanajvýš dôležitá.

1. Spoločne s vami k najlepšiemu nápadu

Za každým veľkým úspechom stojí dobrý nápad, ktorý treba najprv rozvinúť, zvážiť možnosti, zostaviť štruktúru a pripraviť obsah. V tomto bode s Vami všetko rozoberieme prostredníctvom video telefonátu.

Po intenzívnom a kvalitnom rozhovore s Vami náš tím lepšie spozná Váš biznis a ciele výroby internetového portálu. Bude nás zaujímať viac o Vašom podnikaní, Vaše priania, požiadavky a potreby v súvislosti s funkčnosťou a podobou internetového portálu.

Po rozhovore Vám náš tím pripraví cenovú ponuku, ktorá je úplne nezáväzná. Po potvrdení ponuky pripravíme špeciálnu zmluvu o vzájomnej spolupráci, pracovných metódach, povinnostiach aj termínoch vyhotovenia.

2. Návrh internetového portálu

Veľmi dôležitým krokom pri tvorbe internetového portálu je aj jeho návrh, resp. podoba. V tejto fáze náš tím presne a jasne definuje podobu, obsah a usporiadanie portálu. Vy nám zatiaľ pošlete grafické prvky a fotografie, ak ich už máte pripravené. Ak nie, radi Vám s tým pomôžeme my. To isté platí aj pre obsah.

Na základe všetkých informácií pre Vás vytvoríme grafický návrh portálu. Spolu s Vami ho budeme vypracovávať, až kým ho nepotvrdíte.

3. Programovanie internetového portálu

Po schválení návrhu začne náš tím s ďalším krokom a síce najnáročnejšou prácou – s programovaním webového portálu. Spolu s Vami sprogramujeme všetky potrebné a požadované vlastnosti portálu.

Keď skončíme s programovaním, odstránime všetky chyby a dopracujeme podrobnosti.

4. Umiestnenie internetového portálu na konečnú adresu

Posledným krokom je zverejnenie Vášho internetového portálu na verejnej webovej adrese. Pred dokončením náš tím ešte otestuje fungovanie internetového portálu na rôznych prehľadávačoch a tiež na rôznych mobilných zariadeniach.

Pre viac informácií nás kontaktujte na: info@olioweb.com.

Internetové služby

Webstránky, ktoré nezaujmú len svojim vzhľadom, ale sú úspešné aj pri oslovovaní nových kupcov a budovaní značky!

Dôveruje nám už viac ako 250 firiem, od tých najväčších po tých najlepších vo svojej oblasti.

Naše referencie

Chcete zistiť, koľko by stála vaša nová webstránka, e-shop, portál alebo aplikácia?

Kontaktujte nás!