SEO optimalizácia

Vizuálne atraktívna webstránka nedostačuje, aby si vás vaši potenciálni zákazníci všimli. Prečo? Musíte sa totiž ubezpečiť, že bude váš web vo vyhľadávačoch zaradený na najvyššie pozície.

Optimalizácia SEO, ktorú pre vás pripraví náš tím, prostredníctvom rôznych procesov zaistí, aby sa vaše webové stránky zobrazovali na vrchole, a následne zvýši návštevnosť vašich stránok. Nepriamo tak bude pozitívne vplývať aj na predajné a iné postavené ciele.

Kompletná optimalizácia webových stránok

On-site optimalizácia

Náš tím sa najprv postará o takzvanú on-site optimalizáciu. Sem spadá úprava a optimalizácia obsahu, obrázkov, interných odkazov na stránky, trvalé presmerovania webových stránok, mapa webstránky, spojenie s Google Search Console a Google Analytics, metaznačky, alt značky a zdôraznenie hlavných kľúčových slov.

Off-site optimalizácia

Tento typ optimalizácie sa týka predovšetkým vytvárania odkazov z vášho webu na iných, kvalitných webových stránkach. Pravidelné uverejňovanie príspevkov a komentárov, príspevkov na sociálnych sieťach, redistrácia v rôznych zoznamoch kontaktov a na webových portáloch.

Je potrebné, aby na spomínaných zdrojoch boli odkazy na váš web. Je však potrebné dbať na to, aby všetko vyzeralo čo najprirodzenejšie.

Náš tím sa postará o to, aby ste boli vždy v obraze a vedeli, čo aktuálne vplýva na umiestnenie vašej stránky. Uvedomujeme si, že s každým algoritmom vytvoreným spoločnosťou Google prichádzajú nové zmeny.

Postaráme sa o to, aby sme do procesu optimalizácie zahrnuli všetky parametre, ktoré sa už v minulosti ukázali ako dôležité faktory pri umiestňovaní webu vo vyhľadávačoch.

Optimalizácia obrázkov

Dôležitým faktorom v celkovom procese optimalizácie vášho webu je aj optimalizácia obrázkov. Zo skúseností vieme, že optimalizované obrázky ovplyvňujú rýchlejšie otváranie samotných webových stránok.

Optimalizované obrázky vám však prinášajú aj ďalšiu výhodu. Akú? Toto je vyhľadávací nástroj Googla pre vyhľadávanie obrázkov, prostredníctvom ktorého webový používateľ môže na vaše stránky prísť aj prostredníctvom obrazového materiálu, ktorý sa objaví medzi prvými výsledkami pri hľadaní obrázkov.

Konečné výsledky nášho tímu v oblasti SEO optimalizácie

Náš tím si zakladá na merateľných výsledkoch; rýchlom pokroku; reálnom vývoji; pomoci klientom; transparentných a presných priebežných správach; komplexnej príprave materiálov potrebných na optimalizáciu….

Internetový marketing a reklama

Pomôžeme vám získať nových zákazníkov a zviditeľniť vás.

Dôveruje nám už viac ako 250 firiem, od tých najväčších po tých najlepších vo svojej oblasti.

Naše referencie

Chcete zistiť, koľko by stála vaša nová webstránka, e-shop, portál alebo aplikácia?

Kontaktujte nás!