Návrh loga

Logo je špecifickým znakom spoločnosti. Tento výraz sa často označuje aj inými názvami, ako napr.: grafická značka alebo emblém. Všetko to sú výrazy pre špecifickú značku, okolo ktorej je prepletený celý príbeh vašej spoločnosti.Logo je preto hlavným prvkom celkovej grafickej podoby vašej firmy. Môže sa objaviť na vizitkách, faktúrach, listoch, firemných zakladačoch a inde. Nemalo by chýbať ani v reklame, na plagátoch, budovách, publicistických článkoch… Dobré logo má skvelý vplyv na zviditeľnenie vašej spoločnosti a zároveň sa preukázalo, že zvyšuje vašu trhovú hodnotu. Aj preto je vytvorenie loga mimoriadne dôležitou súčasťou vášho podnikania. Jeho prostredníctvom komunikujete s cieľovým publikom kto ste a čo predstavujete.

Zverte vaše nové logo do rúk nášmu tímu!

Dobré logo sa líši od konkurencie svojou jedinečnosťou. Vytvára dobrý prvý dojem. Naši dizajnéri preto berú do úvahy vaše želania a v dôsledku toho navrhujú logo, ktoré zvýši vašu viditeľnosť. Iba dobré logo môže nadchnpť vás aj vašich zákazníkov.

Výroba loga pod záštitou nášho špecializovaného tímu

Výroba loga pod záštitou nášho špičkového tímu prebieha po vopred určených krokoch, a to tvorivo, kvalitne, v plnom súlade s vašimi želaniami a v dohodnutom termíne.

1. Zohľadnenie vašich prianí pri prvom kontakte s vami.

Pri vytváraní loga pre vašu spoločnosť sa náš tím zameriava predovšetkým na vaše priania. Najprv nám môžete poslať správu, potom sa dohodneme na osobnom alebo telefonickom stretnutí. Podrobnosti je možné prediskutovať aj prostredníctvom e-mailu. Ak chcete dosiahnuť vynikajúci výsledok z našej strany, musíte nám najlepším možným spôsobom predstaviť svoju činnosť, víziu, túžby … Týmto spôsobom najlepšie priblížime podstatu vašej činnosti.

2. Návrh loga

V ďalšom kroku na základe vašich prianí a údajov navrhneme niekoľko nápadov a ukážeme vám ich. Spoločne s vami vyberáme tú najlepšiu verziu, ktorú následne ešte vylepšíme a prispôsobíme. V tejto fáze rešpektujeme najdôležitejšie vlastnosti skvelého loga. To sú jednoduchosť, kreativita a presvedčivosť. Naším cieľom je navrhnúť logo, ktoré zaujme nielen vás, ale aj vašich zákazníkov.

3. Logo vo všetkých potrebných formátoch

Keď vytvoríme finálnu verziu loga, pošleme vám najprv farebné a čiernobiele logo. Robíme to vo všetkých potrebných formách. Okrem toho vám pošleme aj charakteristiku loga, t.j. hodnoty farebných odtieňov, proporcie a typografiu. Takto je vaše vytvorené logo pripravené na široké použitie.

4. Korporátna identita

V ďalšom kroku sa tiež postaráme o celkovú korporátnu identitu vašej spoločnosti. Sem spadá vytvorenie a použitie loga a zvyšných informácií na vašich vizitkách, listoch, faktúrach, pečiatkach; na všetky druhoch tlačovín, propagačných materiáloch, tabuľkách, nálepiek na autá …

Náš tím vám bude od začiatku radiť, ako premyslene vytvoriť logo. Spoločne s vami budeme dávať pozor predovšetkým na jednoduchosť a transparentnosť. Vieme, že často vie menej informácií ovedať oveľa viac, ako by sme očakávali.

Tvorba digitálneho obsahu

Všetko, čo potrebujete, aby ste váš biznis a značku predstavili v esteticky dokonalej podobe.

Dôveruje nám už viac ako 250 firiem, od tých najväčších po tých najlepších vo svojej oblasti.

Naše referencie

Chcete zistiť, koľko by stála vaša nová webstránka, e-shop, portál alebo aplikácia?

Kontaktujte nás!