Grafický dizajn webových stránok

Tvorbu webovej stránky si môžete predstaviť podobne, ako stavbu domu. Aj webová stránka musí začať od základov; to znamená, že musíte stanoviť konkrétne, jasné a dosiahnuteľné ciele, požiadavky a smer vašej webovej stránky.

Naši špecializovaní odborníci na dizajn webových stránok

Na navrhovanie webových stránok máme v našom tíme niekoľko odborníkov, pričom každý z nich je profesionálom vo svojom odbore. Projektový manažér sa stará o celý proces tvorby webovej stránky a je zodpovedný za prepojenie medzi jednotlivými procesmi. Náš grafický dizajnér pre vás pripraví jedinečný grafický návrh stránky, ktorý po vašom schválení náš programátor umiestni na web.

V ďalšej fáze sa vedenia ujme programátor. V jeho kompetencii je čo najkvalitnejšie umiestnenie materiálov na web. Potom nasleduje ďalší krok – optimalizácia. Následne sa vaša webová stránka zverejní na vašej webovej adrese. Náš marketingový odborník sleduje aj návštevnosť vášho webu. Na základe analýzy návštev vykonávame ďalšie kroky.

Grafický dizajn webovej stránky

Najprv na základe vašich pokynov, prianí, potrieb a možností vytvoríme grafický dizajn vašej webovej stránky. Pripraví ju pre vás špecializovaný grafik, ktorý má dlhoročné skúsenosti vo svojej oblasti. Rešpektuje všetky vaše požiadavky a dáva si pozor aj na súčasné normy v konkrétnom odbore.

Medzi grafickú podobu vášho webu spadá usporiadanie hlavnej ponuky, farebná schéma stránky, hlavné obrázky alebo fotografie, bannery na webových stránkach, štruktúru, výzor podstránok, font písma …

Po grafickom návrhu nasleduje orezanie grafického návrhu a formátovanie v HTML alebo CSS; následne vnos obsahu na webovú stránku; testovanie a publikovanie stránky.

Tvorba digitálneho obsahu

Všetko, čo potrebujete, aby ste váš biznis a značku predstavili v esteticky dokonalej podobe.

Dôveruje nám už viac ako 250 firiem, od tých najväčších po tých najlepších vo svojej oblasti.

Naše referencie

Chcete zistiť, koľko by stála vaša nová webstránka, e-shop, portál alebo aplikácia?

Kontaktujte nás!