Facebook a Instagram marketing

Web Design

Vedeli ste, že Facebook a Instagram denne používa niekoľko sto tisíc Slovákov? Väčšina používateľov týchto sociálnych sietí spadá do vekovej skupiny od 25 do 35 rokov. Kedysi mal Facebook povesť platformy, ktorý používajú predovšetkým mladí, dnes ho používa aj rastúci podiel staršej populácie nad 50 rokov.

Ak je vaša ponuka produktov alebo služieb zacielená aj na zrelšie publikum, Facebook je pre vás momentálne tou najvhodnejšou platformou. V rámci Facebookovej kampane môžete zobrazovať reklamy aj na Instagrame, ktorý vlastní Facebook a denne ho používajú mladé aj staršie generácie.

Ak ešte nemáte stránku na Facebooku a chceli by ste ju mať; ak neviete, ako sa pustiť do dizajnu; ak by ste chceli osloviť viac ľudí a ukázať im svoju ponuku produktov alebo služieb; ak sa chcete spojiť so svojimi zákazníkmi na sociálnych sieťach, náš tím je vám k dispozícii.

Reklamné ciele na Facebooku a Instagrame

Ak umiestnite reklamu Vašej firmy aj na Facebook, Vaše šance na oslovenie cieľového publika sa ešte zvýšia. Náš tím zaistí zvýšenie predaja, pretože efektívne motivujeme používateľov k nákupu vašich služieb/produktov; používatelia budú presmerovaní z FB/IG na vašu webovú stránku; postaráme sa o získanie “páčikov” a kontaktov; vaša značka sa bude budovať veľmi úspešným a efektívnym spôsobom; postaráme sa o propagáciu udalostí súvisiacich s vašim podnikaním; prostredníctvom uverejnených príspevkov budeme budovať ešte väčšiu interakciu; bude možné prehliadanie videí; budeme vykonávať obchodné marketingové kampane.

Čo vám ponúka náš tím?

Náš tím vám ponúka kvalitné odborné poradenstvo, najmä pri plánovaní, organizácii a kontrole reklamných kampaní; efektívne riadenie reklamných kampaní; štruktúrovanie reklám; príprava dôsledne vybraných cieľových segmentov a obsahovo kreatívnych riešení; sledovanie miery konverzie na vašom webe; remarketing; možnosť vytvárať reklamy; neustála kontrola nad reklamnými kampaňami.

Ak chcete na svoju webovú stránku priviesť svojich potenciálnych zákazníkov prostredníctvom Facebooku a Instagramu, zvýšiť predaj, optimalizovať náklady na online reklamu a zvýšiť ziskovosť svojho webu, napíšte nám na info@olioweb.com.

Internetový marketing a reklama

Pomôžeme vám získať nových zákazníkov a zviditeľniť vás.

Dôveruje nám už viac ako 250 firiem, od tých najväčších po tých najlepších vo svojej oblasti.

Naše referencie

Chcete zistiť, koľko by stála vaša nová webstránka, e-shop, portál alebo aplikácia?

Kontaktujte nás!