Adwords marketing

Ak chcete Vašu firmu umiestniť na vrchné pozície výsledkov vyhľadávania, no neviete vytvoriť Vaše reklamné kampane a nie ste si istí, ktoré typy reklám sú pre Vás najvhodnejšie, u nás ste na tom správnom mieste!

Možno práve v tomto okamihu niekto hľadá na Googli presne tú službu alebo produkt, ktorý ponúkate. Otázkou však je, či potenciálny zákazník nájde najskôr Vás alebo Vašu konkurenciu. Výborný spôsob, ako sa objaviť medzi prvými výsledkami na Googli, je Google Ads marketing (Adwords). S tým Vám s radosťou pomôže náš tím odborníkov. Avšak našim cieľom nie je len to, aby ste sa objavili na prvých miestach v Google vyhľadávaní. Prajeme si tiež, aby ste prostredníctvom Google Ads získali čo najviac nových zákazníkov.

Priebeh Google Ads marketingu

1. Stratégia

Na prvom stretnutí sa s vami dohodneme, ktoré Vaše výrobky alebo služby budeme propagovať, ako a v akom rozsahu ich budeme predstavovať. Na vytvorenie kvalitnej stratégie musíme dobre spoznať Vašu ponuku služieb alebo produktov, rovnako ako aj Vašu spoločnosť a Vašu podnikateľskú víziu. Spoločne si musíme stanoviť realistické očakávania a ciele.

Najdôležitejšie je, že budeme spolupracovať na vytvorení vzťahu a spôsobu práce, ktorý nám v dlhodobom horizonte zaručí dobrú spoluprácu a vynikajúce obchodné výsledky.

2. Príprava

Keď budeme na oboch stranách spokojní so stratégiou, je čas začať reklamnú kampaň na Google Ads. V prvom rade ide o technickú prípravu Vášho reklamného účtu, výber kľúčových slov, písanie textových reklám, návrh obrázkových reklám, odporúčania ohľadom opráv a všetko, čo sme spolu zahrnuli do plánu.

Vaše reklamy Vám pošleme na nahliadnutie. Ak bude treba, ešte následne vykonáme potrebné úpravy.

3. Spustenie

Každá reklamná kampaň potrebuje čas. Najprv musia byť odsúhlasené všetky reklamy a musia sa ustáliť ich pozície. Potom sa reklamy začnú zobrazovať a zákazníci začnú navštevovať Vašu stránku. Nejaký čas bude trvať, kým sa ukážu prvé výsledky. Reálne výsledky sú viditeľné až po niekoľkých mesiacoch, takže to nevzdávajte príliš rýchlo! Napriek tomu je však už na začiatku veľmi dôležité venovať pozornosť akýmkoľvek odchýlkam.

Na základe prvých návštevníkov si spolu s Vami ešte v praxi overíme, že je cieľové publikum naozaj relevantné pre produkty alebo služby, ktoré propagujete.

4. Úpravy

Pred spustením takejto kampane môžeme len predvídať, čo sa bude diať ďalej. Preto je nanajvýš dôležité, aby sme všetko pravidelne a dôsledne monitorovali a prispôsobovali, aby proces prebiehal optimálne.

Náš tím monitoruje hľadané výrazy, pridáva negatívne kľúčové slová, porovnáva výkonnosť reklám a podľa potreby ich vylepšuje. Starostlivo tiež sleduje demografiu Vašich návštevníkov a úspešnosť vzhľadom na deň, týždeň, mesiac Naším cieľom je nastaviť reklamnú kampaň tak, aby generovala pravidelné konverzie.

5. Šírenie

Pri monitorovaní a úpravách reklamnej kampane Google Ads získa náš tím množstvo informácií. Zistíme, čo skutočne chcú Vaši návštevníci; aké sú ich zvyky, čo im najviac chýba a treba to doplniť alebo zmeniť…

Na základe toho, čo sme zistili, Vám navrhneme najrozumnejšiu formu šírenia reklamnej kampane. Navrhneme Vám ďalšie produkty alebo služby; doplňujúce marketingové kanálay, ponuky, atď. A čo je najdôležitejšie, Vaša firma nezostane stáť na rovnakom bode. Trh sa neustále mení. Aj keď bude Vaša stratégia úspešne postavená, mali by ste si byť vedomí, že v určitom okamihu môže trochu upadnúť. Navrhujeme, aby ste sa sústredili nielen na dnešok, ale aj na ďalšie dni v budúcnosti. J

Pre viac informácií nás kontaktujte na: info@olioweb.com.

Internetový marketing a reklama

Pomôžeme vám získať nových zákazníkov a zviditeľniť vás.

Dôveruje nám už viac ako 250 firiem, od tých najväčších po tých najlepších vo svojej oblasti.

Naše referencie

Chcete zistiť, koľko by stála vaša nová webstránka, e-shop, portál alebo aplikácia?

Kontaktujte nás!